550TL üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Danışmanlık

WORKSHOP VE SUNUM

Kurumsal şirketlere, seminer veya workshop formunda Artizan çay konulu eğitim ve sunumları düzenlemek için info@alicetearoom.net adresine mail gönderebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bireysel katılımlı Workshop ve sunumlarımız için instagram profilimizden ve web sitemizden duyuruları takip edebilirsiniz.


TOPTAN SATIŞ VE İŞBİRLİĞİ

Mekan ve marka konseptinize uygun çay tedariki konusunda destek olabiliyor ve maliyetinize uygun çözüm olanakları sağlayabiliyoruz. Müşteri potansiyelinize ve konseptinize uygun çay menüsü hazırlama konusunda destek sağlıyor ve ürün tedarik hizmeti verebiliyoruz. Bunun yanında çayın hazırlanması, sunumu, aksesuar temini ve personel eğitimleri gibi hizmetler de sunabiliyoruz. Toptan satış hizmetlerimiz için bize info@alicetearoom.net adresinden ulaşabilirsiniz.


FASON ÜRETİM

Tarım ve Gıda Bakanlığı onaylı üretim atölyemizde kendi markanız için artizan çay/Türk çayı koleksiyonu hazırlayabiliyor, buna yönelik ürün üretimini yapabiliyoruz. Ayrıca menü hazırlama ve ambalajlama konusunda da destek sunabiliyoruz. Bu konuda detaylı bilgi alabilmek için bize info@alicetearoom.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık Görsel