550TL üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

4 Ocak 2019 tarihinden itibaren çıktığımız bu yolda Alice Tea Room olarak kendine özgü ve farklı çay harmanları ile müşterilerimize çayın eğlenceli ve bir o kadar lezzetli yanını göstermeye çalıştık. Böylece sadece bize özgü ve tamamen artizan çay harmanlarının olduğu bir menü yarattık.

Geniş bir yelpazede tuttuğumuz menümüzde yenilikçi yanımızı da ortaya koyarak dünya çaylarını olabildiğince geniş bir kitleye tanıtmaya çalışmaktayız.


Alice Tea Room

Ocak 2019’da Caddebostan semtinde kapılarını açan Alice Tea Room “çayın zamanı yoktur” “There is always time for tea” sloganıyla yola çıkmıştır.

Misyonumuz çayın her yaştan her kültür ve skaladan insanı buluşturan bir içecek olduğunu ortaya çıkarmaktır. Dünyanın çeşitli yerlerinden kaliteli çayları bir araya getiren mekanımızda değişik tarif ve harmanlarla çayın çok yönlü tatlarını ortaya çıkaran ürünlerimize yer vermekteyiz. Bunun yanında çeşitli çay tadım ve workshop etkinlikleri düzenleyerek çay ve çay sunum tekniklerini müşterilerimize tanıtma amacındayız.

Bu nedenle, çay hakkında bilinmeyenleri merak eden müşterilerimize çay ve çay harmanlarını sunmayı görev edindik.

Müşterilerimiz menümüzde yer alan çayları yerinde görme ve tadabilme imkanına sahip olmakla birlikte ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye de sahip olabilmektedir.

Daha fazla bilgi alabilmek için info@alicetearoom.net adresinden bize ulaşabilir veya bizi sosyal medya hesaparımızdan ve internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Hakkımızda Görsel